Администрация колледжа

Штатное расписание на 03.06.2019 г.

Штатные расписание и тарификация

 

Қарағанды облысы

білім басқармасының

2017  жылғы «___» желтоқсандағы

 № ____ бұйрығына

қосымша

Қарағанды облысы білім басқармасының

«Қарағанды технология және сервис колледжі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің

Қамқоршылық кеңесінің құрамы

 

Қамқоршылық кеңесінің мүшесінің тегі

Лауазымы, білім мекемесінің атауы

Қамқоршылық  кеңесінің мүшелері

1.

Карыбаев Канат Ермекович

(келісім бойынша)

Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі «Қанат-Талғат-Қайрат СТРОЙ» директоры

Қамқоршылық кеңесінің төрағасы,

2 курс студентінің ата-анасы

2.

Шаипкин Равиль Фаядович

(келісім бойынша)

Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі «Дедал» директоры

Қамқоршылық кеңесінің мүшесі,

жұмыс беруші

3.

Шарзадин Әділзада Мағрупбекович

(келісім бойынша)

Е.А. Букетов атындағы Қарағанды Мемлекеттік университетінің доценті, педагогика ғылымдарының кандидаты

Қамқоршылық кеңесінің мүшесі, әлеуметтік серктестер өкілі

4.

Кузембаев Жалгас Базарбекович

(келісім бойынша)

Жеке кәсіпкер

Қамқоршылық кеңесінің мүшесі,

3 курс ата-анасы

5.

Жакаев Алмас Жомартович

(келісім бойынша)

Қарағанды облысының Ішкі Істер Департаментнің қызметкері

Қамқоршылық кеңесінің мүшесі,

жергілікті құқық қорғау органдарының өкілі

6.

Апеисов Евгений Ергалиевич

(келісім бойынша)

Қарағанды облыстық маслихаттын депутаты

Қамқоршылық кеңесінің мүшесі,

жергілікті өкілетті органдар өкілі

7.

Маликова Асел Бакытовна

(келісім бойынша)

Акционерлік қоғам  «Казкомерцбанк» бас менеджер

Қамқоршылық кеңесінің мүшесі,

әлеуметтік серіктестіктер өкілі

8.

Омарова Бахыт Сеитовна

(келісім бойынша)

Жеке кәсіпкер

Қамқоршылық кеңесінің мүшесі,

1 курс студентінің ата-анасы

9.

Дарыбаева Фарида Кадыровна

(келісім бойынша)

Қарағанды қаласының Қазыбек Би ауданы әкімдігінің құжаттандыру және бақылау бөлімінің басшысы

Қамқоршылық кеңесінің мүшесі,

жергілікті атқарушы органдарының өкілі

 

Содержимое вкладки

Наименование специальности

2015-2016

2016-2017

2017-2018

2018-2019

1211000– «Швейное производство и моделирование одежды»

91%

79%

81%

78%

0506000 «Парикмахерское искусство и декоративная косметика»

 

100%

90%

63%

85%

0502000 «Обслуживание и ремонт телекоммуникационного оборудования»

 

 

83%

64%

68%

0510000 — Делопроизводство и архивоведение  (по отрослям и областям применения)

 

 

 

88%

итого

95,5 %

84%

69%

80%

Translate - Перевод страницы »